Minecraft vienas populiariausių open world žaidimų. Žaidimas išsiskiria iš kitų tuo, kad nepasižymi itin gera grafika. Pačio žaidimo esmė – statyti ir griauti įvairius blokus, tyrinėti aplinką, išgyventi minecraft pasaulyje. Minecraft suteiks Jums atradimo džiaugsmą, pasididžiavimą stebint savo kūrinius, jų tobulėjimą, bei sukels šiek tiek baimės klaidžiojant tamsiuose tuneliuose ir netikėtai išgirstant neaiškų šnypštimą už nugaros.

Žaidėjas

Styvas (angl. Steve) yra žaidėjo valdomas avataras. Žaidėjas turi gyvybių bei alkio juostą. Gyvybes vaizduoja širdelės, o alkį – kumpio gabalėliai. Jeigu Styvo gyvybės nukrenta iki nulio, jis pradeda prarast alkį ir galiausiai, jei yra išlikimo rėžime – mirti. Mirti galima daugeliu būdų: nukristi, sudegti, nuskęsti, visiškai išalkti bei žinoma gauti žalą iš monstrų. Daugelio žaidėjų režime galima mirti ir nuo kitų žaidėjų. Žaidėjas gali atgauti savo gyvybes, jeigu jis yra sotus. Jei sotumo lygis yra 9 (iš 10) arba aukštesnis, gyvybės atsinaujina savaime. Žaidėjas tampa alkanas, kai jis ką nors daro – eina, bėga, plaukia, šokinėja. Beje žaidėjas gali save apsaugoti naudodamas šarvus. Taip pat žaidėjas gali pakeisti savo personažo išvaizdą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aleksa (angl. Alex) yra naujasis valdomas avataras nuo 1.8 žaidimo versijos. Šis avataras yra taikomas žaidėjams, kurie nusipirko žaidimą nuo 1.8 versijos atsiradimo. Tai buvo įgyvendinta, kai kompanija „Microsoft“ norėjo patenkinti ir moteriškos lyties atstoves.