Išlikimo pasaulis

Survival – išlikimo pasaulyje Jūs gausite gyvybės stulpelį, alkio stulpelį, o resursus savo statiniams turėsite pasidaryti patys. Jeigu dar nežinojote – Minecraft nėra toks taikus žaidimas, kadangi naktį tamsoje čia atsiranda įvairūs mobai – skeletai, zombiai, kryperiai ir vorai. Tam, kad apsisaugotumėte nuo šių padarų, nakčiai Jums teks ieškotis kokio nors prieglobsčio ir šviesos.

 

Į Survival pasaulį galite patekti su komanda: /survival

 

survival pasaulis
survival pasaulis

 

Sklypas išlikimo pasaulyje

Norint gauti sklypą reikia susirasti neužimtą vietovę survival pasaulyje. Todel keliaujam i survival pasaulį su /survival  komanda ir susirandam Survival portalą kurio dėka nusiteleportuojame i išlikimo pasaulį.

survival portalads
survival portalas

 

Susirandame vietovę  kur gyvensime.  Dabar surenkam komandą /sklypas  i

sklypas meniu
sklypas meniu

Sklypo pirkimo lange pasirinkame sklypo dydį ir spaudžiam ant jo, štai turime sklypą!

 

Patekimas į savo turimą sklypą

Norint persikelti į savo sklypą turite būti Išlikimo arba kitaip SURVIVAL pasaulyje – komandos: /islikimas arba /survival ir čia pereiti portalą ir tik perėjus portalą surinkti komandą /chata arba /namo tada pasirinkti sklypą į kurį norite teleportuotis.⚔️

sklypas meniu
sklypas meniu

 

? Sklypo pasisveikinimus, pridėtus draugus ir kita informaciją galėsite redaguoti būdami savo sklype su komanda /sklypas?

Sklypas meniu
Sklypas meniu

 

Žaidėjai su SVIP rangu gali turėti daugiau sklypų ir atlikti smulkesnį sklypo teisių nustatymą

 

?PATARIMAI?

?Išlikimo pasaulyje pasirinktam sklype turbūt visi randame didelių, kreivai išaugusių medžių. Štai patarimas kertant tokį medį, prieikite prie medžio šaknų ir 2x paspauskite pelytės dešinį mygtuką ir išgriaukite bent 1 block’ą. Štai medis iškirstas.?
?Turbūt išlikimo pasaulyje dažnai pritrūksta šarvų, magiškų įrankių, o kit’s laukimo laikas dar nepasibaiges. /islikimas prieinant prie bot’o ”Teleportas” paspaudžiame dešinį pelės mygtuką ir teleportuojamės pas enchant pardavėją. Pas jį rasite įvairių burtų knygų su kuriomis paprastus įrankius bei šarvus paversite magiškais.?️
?Daugelis žaidėjų nepagalvoja kad galima beveik visus žaidimo item’us nusipirkti išlikimo parduotuvėje. Tereikia suvesti komanda /islikimas ir išlikimo spawn’e rasite parduotuvę kurioje nusipirksite viską.?

 
Survival pasaulis
Minecraft Miestas: Minecraft Serverio – Survival Pasaulio – Atnaujinimas…