Minecraft 1.8.x atnaujinimai

minecraft miestas

 

Pagaliau pereiname prie 1.8 versijos. Serverio žanras nesikeičia, liko tas pats creative – survival. Creative miesto spawn plotą pasiekti galėsite /miestas komandos pagalba, o survival spawn plotą /plotai . Savo namus plotuose pasieksite parašę /h , norėdami aplankyti draugo plotą rašykite /p h (nick‘as) . Norėdami nusipirkti plotą naudokite komandas /plotme auto – automatiniam   ploto parinkimui arba atsistokite ant patinkančio neužimto ploto ir rašykite /plotme claim . Ploto kaina 500$.


Svarbu! Kiekviename pasaulyje atskirai SVIP gali turėti po 4 plotus, VIP po 3 plotus ir Elitas po 2 plotus, visi kiti po 1 plotą.

 

Serveryje atsirado dangaus – sky – pasaulis, pasiekiamas komanda /dangus . Jame galėsite turėti savo dangaus salą – skyblock, kurią pasieksite komandos  /island  pagalba.

skyblock.png

Turbūt didžiausia naujiena bus išlikimas žemėlapyje, kurį pasieksite trumposios komandos /islikimas pagalba. Tai visiškai atskiras laukinis pasaulis su tik jam skirtais daiktais ir gyvenimą čia pradėsite iš pradžių (t. y. kitų pasaulių daiktų atsinešti į išlikimo žemėlapį negalėsite). Norėdami išgyventi šiame pasaulyje turėsite nusipirkti sklypą naudodami komandą /sklypas . Galėsite rinktis iš kelių sklypų variantų, pvz. naujokų sklypas, pažengusiųjų sklypas, team sklypas ir t. t. Vėliau sklypų variantų daugės.

 

sklypas1.jpg

Kaip naudotis sklypais: patekę į išlikimo pasaulį turėsite susirasti biomų portalus, kurių dėka persikelsite į tam tikrą aplinką, pvz. džiungles, dykumą, kalnus, mišką, ledynus ir t. t. Kaip ir paprastame survival pasaulyje čia galėsite tyrinėti aplinką, žudyti zombius ir kariauti su kitais žaidėjais, tuo pat metu ieškosite sau patinkančios aplinkos apsigyventi. Kai jau rasite tokią vietą, turėsite atsistoti į jos centrą ir parašyti komandą /sklypas . Atkreipkite dėmesį, kad sklypų kainos skiriasi! Rekomenduojame pradėti nuo mažiausio sklypo skirto naujokams. Šiuo metu vienas žaidėjas šiame pasaulyje gali turėti 3 sklypus. Nusipirkę sklypą nepamirškite pasižymėti namų tašką komanda /sethome (pavadinimas) , kad sekantį kartą be vargo rastumėte savo namus  ir galėsite drąsiai statyti namą, fermą ir t. t., kiti žaidėjai negalės sugadinti ar suniokoti (nugryfinti) jūsų turto. Jei norėsite prie savo sklypo galėsite pridėti draugų, su kuriais bendrai plėtosite plotą, o vėliau galesite susikurti ir visą komandą (team).

 

sklypas.jpg

Draugai. Tie kurie norės turėti draugų sąrašą serveryje naudosis komanda /friends add (nick‘as) . Pilną draugų sąrašą galėsite peržiūrėti /draugai , sąraše taip pat matysite draugo būseną (t. y. jis prisijungęs ar atsijungęs nuo žaidimo). O paspaudę ant nicko automtiškai nusiųsit draugui /tpa prašymą.

4Tr5pYj.png

Naudodami komandą /fr toggle chat  arba  paprasčiausiai /chat  įjungsite / išjungsite  privatų chatą  su draugais, ir visas parašytas žinutes matys tik jūsų draugai, todel nereikės nuolat naudoti /msg komandos. Neužmirškite, kad norėdami vėl viešai rašyti  draugų chat reik išjungti su /chat  komanda.

Draugų sąrašas su didesniu rangu vis didės, pvz. A rangas gali turėti 9 draugus, B rangas 18 ir t.t.
VIP, SVIP automatiškai gali turėti 54 draugus

Dar viena serverio naujovė – žaidėjai turės 3 nuosavas kuprines, kuriose laikinai saugos daiktus. Naudotis kuprine galėsite parašę /kuprine .

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad skrynios (chest) – nebebus automatiškai užrakinamos. Norėdami jas užrakinti naudokitės /lock , o atrakinti /unlock komandomis. Skynios užrakinimas kainuos 5$.

Atnaujintame serveryje padidintas rangų skaičius A – Z. Kiekvienas rangas turi atskirą kasyklą (mine).

Žaidėjai nuo B rango mieste ir islikime galės auginti nuosavą gyvūną – vilką. Augintinį galėsite pavadinti norimu vardu ir ant jo jodinėti. Gyvūnai pasiekiami komandos /pet pagalba.
SVIP, VIP
ir Elitas galės rinktis iš daugiau gyvūnų rūšių.  SVIP galės rinktis net ir  skraidančius gyvūnus (pvz. šikšnosparnį) ir ant jų skraidyti.

gyvunai.jpg

Serveryje atsisakyta fly komandos, kad žaidimas būtų sąžiningesnis. Skraidyti galima bus tik skraidančių gyvūnų pagalba, t. y. šiuo metu skraidys tik SVIP.

Kad žaidimas būtų įdomesnis ir žaismingesnis atsirado komanda /efektai , kurie atrakinami kylant rangui. Efektai sudėti atsitiktine tvarka, tad žaidėjas turės pasukti galvą ir pats aptikti, kuris efektas yra aktyvus. A rangui priskirta gėlytė su širdelės efektu, visus kitus turėsite atrasti patys…

efektai.jpg

Žaidėjai nuo D rango įgyja teisę savo plote statyti židinį. Instrukciją, kaip tai padaryti rasite miesto spawn‘e. Žaidėjai plotuose naudoti vandenį galės nuo C rango, kaip ir anksčiau.

zidinys.png

Kad pokalbiai (chat) nebūtų užteršti nereikalinga informacija matysite tik žaidėjo rangą ir nick‘ą. Norėdami apie jį daugiau sužinoti turėsite pelyte atsistoti ant norimo nick‘o, o norėdami greitai parašyti asmeninę žinutę (msg) tiesiog paspauskite ant norimo vardo.

Norėdami įjungti/išjungti informacinį langą, esantį dešinėje pusėje naudokitės komanda /info .

Visi  ELITAI, VIP, SVIP  turi galimybę pasikeisti skin. Dėmesio !  skinus gali keistis tik tie žaidejai, kurių nickai nėra Premium.

Skin keitimui naudokite komandą:    /skin set  <norimo skino nickas>

Premium skinus su nickais galite susirasti www.mcskinsearch.com svetainėje. Pasikeitus skiną nepamirškite atsijungti ir vėl prisijungti prie serverio.

skin1.png

skin2.png

Taip pat serveryje rasite mini žaidimų:

survival.jpg
speedrun.jpg
hungergames.jpg
mobarena.jpg
skywars.jpg
war.jpg