Minecraft QUAKE

Quake War – pirmojo asmens šaudyklės žanro žaidimas, kurį įkvėpė Hypixel serveris. Žaidimas linksmas, įtraukiantis ir įdomus. Čia reikia turėti gerą reakciją. Jūs turite RailGun (kauptuką) ir pagrindinis tikslas yra nušauti kitą žaidėją. Paspausdami dešinį pelės mygtuką, iššausite fejerverką į kitą žaidėją, taip jį susprogdindami ir nužudydami. RailGun užkrovimas iki sekančio šūvio užtrunka 2 sekundes, jį stebėti galėsite EXP juostoje. Tik Jums prireiks taiklios akies ir reakcijos, kad užkrovimo metu nebūtumėte nušauti kitų žaidėjų. Tobulindami RailGun, sutrumpinsite šūvio užkrovimo laiką. Pirmasis žaidėjas, nužudęs 25 priešininkus laimi žaidimą!

Kadangi kaikurie žaidėjai ?‍?debesėlis ir ?‍?xUnknow prašė, prašė ir prirašė kad serveryje atsirastų Quake žaidimo rėžimas. Kaip ir matom serveryje atsirado /spawn saloje bot’as pavadinimu Quake tad jau galite apsižiūrėti  ir išmėginti žaidimą ??

O kadangi serverio komanda darbšti Quake žaidimo rėžimą iš 1.7 versijos pavertė į 1.12 ver. tad 1.12 versijų naudotojai galės laisvai žaist šį žaidimą. Minusai: žaidžiat nesimatys kaip šaudo ir spec. efektų